Hron 2011

Dětská voda

 

14.8. 2011 v 11:00 jsme odjeli od Jursů na dětskou vodu na Slovensko.

 

V Břeclavi  v TESCU jsme nakoupili jídlo a pití na celý týden(účtenka byla vskutku dlouhá! J)

 

Kolem 14:00 jsme přejeli hranice na Slovensko. Na dálnici mikrobus GOLD RIVER zastavila policie. Nikdo ani nedutal, ale když policajti slyšeli v rádiu hrát ,,Doňu Broňu´´ a viděli Bizmarkovu občanku, pustili je zpět na dálnici.

 

Očekávaný příjezd do Juru nad Hronom do kempu VODNÍK se stal skutečností i když GPS znovu zklamala  J Bismark na dálnici špatně odbočil a dojeli až k hranicím Rakouska, takže jsme na ně čekali na dálnici konkrétně na jakémsi  ,,Odpočívadle´´. Pak jsme cestu našli a unaveni jsme dojeli do kempu…….Samozdřejmě 1. co bylo: naražení bečky J. Poté jsme postavili kuchyň a stany a mezi některými proběhl seznamovací večírek.

 

2. den  jsme se chystali vyrazit na Hron. Zajeli jsme trochu víc proti proudu a tam jsme nafoukli  rafty a rozmístili osazenstvo do raftů.

       Bylo to horší než jsme čekali.Jediný proud, který na Hronu byl jsne vytvářeli     my! Asi 15 km jsme pádlovali a pádlovali po ,,voleji´´……….

       Když jsme dopádlovali do tábora ježek zjistil, že klíče od jeho auta má v mikrobusu  tam jak jsme nastupovali……Naštěstí slováci jsou tak ochotní, že asi za 20 minut byl Milan zpátky.

 

V úterý jsme vyráželi na raft z kempu se slovy žerte ty paštiky………. J

 

I když Bizmark měl zdatnou posátku nějak se stalo že najeli na kámen …..to vedlo k tomu že Nikita neudržela stabilitu a padla do vody pod raft. V závěru to skončilo tak ,že do vody chtě nechtě shodil Bismark a Milan všechny kromě Milušky a Aleny ( my se Zdenčou jsme se pokusily shodit Bismarka, ale neúspěšně… akorát jsme se ještě asi 2x vykoupali) ……….Po zdlouhavém vypouštění raftů na místě doplutí jsme mikrobusem odjížděli do kempu……….opět s melodiemi ,,Doňa Broňa´´ J PS: Naši ,,istruktooooři´´ dopili  1. bečkuuuuu!!! ☺☺☺☺☺☺☺

 

Středa byla zajímavý den a to nejen pro to že jsme pluli až do Dunaje, ale i pro to že jsme(jako děti) dostali přezdívku PZ od háčka!!!(kdo tam nebyl nepochopí, a ani chápat nemusí) J J J

 

Ve čtvrtek jsme se chystali do termálního kúpaliska Vadaš, ale když jsme neměli kam zaparkovat rozhodli jsme se jet do Maďarska. Byla to úplná paráda……..a někteří si vyzkoušeli i AQUA Zorbing….. J

Jako PZ jsme měli asi 6 napomenutí od plavčíků J J J………………..Když jsme se rozhodli jet domů převlékli jsme se a šli jsme k turniketům……..ale Zdence to vždycky dlouho trvalo tak na ni Milan počkal za turniketem čekali jsme asi 10 min……Když už se pro ni Milan chystal zajít vyšla konečně ven………celá vysmátá a když jsme se dozvěděli proč se směje dostali jsme všichni záchvaty smíchu……….ona totiž v těh šatnách zabloudila ,blondýna……domluva češky s maďarem byla asi zajímavá protože ten z ní byl úpně paf……kdyby nebylo uklízečky, která alespoň trochu ovládala slovenský jazyk, byla by tam Zdenka zůstala, protože by tu cestu nenašla ani pomocí 50cm šipek, které ukazovali cestu ven J J J J J J J J J J J J

 

V pátek jsme se sbalili a jeli jsme směr Bratislava-Čunovo podívat se jak se sjíždí kanál na kanoi.Měli jsme štěstí zrovna se trénovalo na mistrovství světa v Čunovu a dokonce jsme viděli trénovat i českého finalistu Vavřince Hradilka, který se letos mistrovství zúčastnil…..Bismark a Milan ovšem ani při takovéhle situaci neudrželi svůj humor na uzdě!! Všem dětem řekli že půjdou do plavek dostanou helmy a vesty a budou je pouštět po produ a dole chytat na záchraný pytlík….. na to samozřejmě všichni skočili a začali prndat že mají plavky zbalený, že už do vody nepůjdou atd.! …. A já tam stála a smála se když jsem jim vysvětlovala že si z nich dělali srandu! ☺☺☺☺ A pak hurá domů. Cesta už uběhla rychle…. K Jursům jsme přijeli v domluvený čas a bylo si opravdu o čem povídat!!!!!!

 

                                                Vaše PZtko Maruška Hrůzová

FOTOGALERIE

10. 7. 2020

SALZA 2020

25. 6. 2020

JIHLAVKA 2020

25. 6. 2020

OSLAVKA 2020

16. 3. 2020

HAMERÁK 2019

archív

SALZA 2020

FMPA2922.JPG